Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi használta...

Canesten kombi használta miatt késhet a menzesz?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, de még csak jele sincs a menzeszemnek. Az elmúlt napokban használtam canesten kombi hüvelytablettát és krémet, pont, hogy mire beteg leszek, hasson a szer. Okozhat a canesten menzesz késést?
2017. máj. 11. 12:07
1 2
 1/11 jafnrétti ***** válasza:
78%
Nem, ez nem befolyásolja a menstruációt. Hogy érted azt, hogy "mire beteg leszek"?
2017. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mire jön a vérzés, addigra elfogyott a hüvelytabletta, így van ideje a gyógyszernek hatni, mivel a vérzés alatt nem használható a canesten, mert "kimossa" a felolvadt tablettát.
2017. máj. 11. 12:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A menzeszre érti, hogy beteg lesz. Bár még mindig nem betegség de mindegy.


A canestentől nem késik; a fertőzés, helyi gyulladás viszont bekavarhat.


Ha nem szokásod védekezés nélkül szexelni akkor nincs okod aggodalomra, egy pár nap késés nem a világ, előfordul teljesen egészséges embereknél is.

2017. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek, így mindig napra pontosan jön meg. Csak érdeklődtem, hátha bekavarhat. Akkor valószínűleg a hüvelygomba az oka.
2017. máj. 11. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Pár nap késés mindig teljesen normális. Nem értem, miért aggódsz egy nap késés miatt. A menstruáció nem betegség, kérlek szépen ne mondd, hogy "beteg leszel". Nem leszel beteg. Pont akkor vagy beteg, ha hónapokig nem menstruálsz. A Canesten egyébként nem befolyásolja a menstruációt, de rengeteg más igen.

20N

2017. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, azt nem láttam, hogy fogamzásgátlót szedsz. Figyelj, ott is az a lényeg, hogy a 7 napos szünetben jöjjön meg, tehát nem vagy elkésve. Nekem is néha vasárnap, néha hétfőn jön meg. (Egyébként fogamzásgátló mellett nincs menstruáció, az megvonásos vérzés.)
2017. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló, egyáltalán nem aggódom, nyugodj meg. Köszönöm, hogy aggódsz értem. A kérdésem az volt, hogy lehet e a canesten-nek befolyása a ciklusra,nem az, hogy miért késik.
2017. máj. 11. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra pedig már írtam, hogy nem.
2017. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat, az 5-ösnek akadtam címezni.
2017. máj. 12. 07:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Már látom, hogy mindkettő választ egy személy adta :) megkavarodtam
2017. máj. 12. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!