Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy létezik hogy ilyen...

Hogy létezik hogy ilyen rendszertelen a menstruációm? Ez már baj?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, elég későn jött meg a többiekhez képest már 14 voltam az utolsó az osztályban. Lassan 17 vagyok szóval közel 3 éve van meg de rettentő rendszertelen és nem tudom mikor számítsak rá. Múltkor 4 hónapig nem volt, most is 2 hónapot késett. Volt olyan hogy egyik hónap végén megjött aztán kihagyott egy hónap és a következő hónap elején. De volt olyan is hogy túl korán jött meg. De volt hogy megjött és kettő (!!) nap alatt el is múlt. Ez mitől van? Mikor fog végre normális lenni? Az a baj számítani se tudok rá mert egyszer csak begörcsöl a hasam de akkor úgy hogy nem tudok megmozdulni de akkor már késő is általában. Tudok valamit kezdeni ezzel? Orvoshoz nem akarok menni semmiképpen, nagyon félek szóval más megoldás kellene. Nektek volt ilyen?
2017. máj. 12. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában 2 év alatt szokott beállni,de azért az fura,hogy hónapokat kihagy.Én már most meglátogatnék miatta egy nőgyógyászt a helyedben mert több oka is lehet annak,hogy rendszertelen.

Ha majd nemi életet élsz,akkor úgyis el kell menned orvoshoz,szóval előbb-utóbb úgyis nála kötsz ki.:)

2017. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hormonzavar

Nekem még mindig nem jott meg pedig mar 15 eves vagyok😢

2017. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!