Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a gyógyszer elhagyása után fél évvel is rendszertelen a ciklus? Van ilyenkor peteérés?

Figyelt kérdés

Júliusban már nem szedtem be a gyógyszert. Azóta megjött: augusztus végén, október elején, november elején, de most megint már 9 napja késik.

A novemberi az 29 napon jött meg,tehát viszonylag normális időben. Viszont elötte kb másfél, 2 hetes vagy 2,5 hetes késésekkel. Kiderült,hogy petefészek cisztám volt, de az első menszesz "kivitte".Azt hittem a novemberi óta,hogy már rendeződik a ciklus,de nem. Minden honapban éreztem eddig szurkálást, váladékot és mellbimbóm is nagyon érzékeny volt, ezt peteérésnek tudtam be. Viszont múlthóban nem éreztem. Akkor nem is volt peteérés?Terhesteszt negativ. Menjek ujra dokohoz?


2011. dec. 13. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, abba hagytad a gyógyszer, akkor miért kéne szabályosnak lennie a ciklusodnak? Amint abbahagyod, visszatér a rendszertelen menstruáció. Ez teljesen normális.
2011. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szedj méhpempőt az beállítja 28naposra !
2011. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előtte rendszeres volt? Mármint a szedés előtt (nem a szedés alatt!)?


Egyébként létezhet persze. A tabletta be tud kavarni. De az már jó, ha legalább peteérésed van.

2011. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülj hogy egyáltalán van peteérésed :) Van akinek nem jön meg többé utána :) Az meg hogy rendszertelen még lehet a hormonok utóhatása.
2011. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 B.B05 ***** válasza:
Nekem sosem volt rendszeres a menstruációm. Fél évig szedtem fogamzásgátlót, addig az volt. 2-3 nap, görcsök nélkül, nagyon minimális. Ez már 7 éve volt. És ezalatt a 7 év alatt sem lett rendszeres, pedig már 10 éve menstruálok. Ilyen kevés idő alatt neked sem fog visszaállni.
2011. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért ez nem igy van, hogy örülj,hogy van peteérésed. Kell hogy legyen, mert az a normális. Persze idő kérdése ezt tudom, de azt hittem, 5 hó elég idő hogy helyrejöjjön. Azt hallottam,hogy többnyire 3 hónap alatt vissza kellene állnia. És igen, elötte rendszeres volt, nem 28 hanem 29 napos ciklusok.
2011. dec. 14. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen azért az kicsit erős, hogy "örülj a peteérésednek". Szerintem a hozzászóló arra gondolt, hogy tabletta után még egész szerencsés vagy, hogy egyáltalán van peteérésed.

Sajna előfordul, hogy nem indul újra.

Remélhetőleg helyre fog jönni magától a dolog.

Én csak annyit javaslok, hogy ne kezdd el újra a gyógyszert.

2011. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, ma voltam dokinál, PCOS-re gyanakszik. Elküldött hétfőre vérvizsgálatra,hogy alátámasztja e a gyanuját. Valószinüleg ezrt van még mndig ez a rendszertelenség meg hogy hol van peteérés,hol nincs, mint a mesében. (A peteérést eddig mindig éreztem,ha volt). Szóval meglátjuk az eredményeket, endokrinológus, gyógyszer stb...
2011. dec. 16. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló előtt normális volt a vérzésed? Akkor rendszeresen volt peteérésed?
2011. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom már sajnos, mert szedem 9 éve a gyógyszert, több kisebb-nagyobb megszakitással. Azt tudom,hogy sosem volt nagyon pontos gyogyszer nélkül, de nem ennyire.
2011. dec. 19. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!