Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál első alkalom?

Nőgyógyásznál első alkalom?

Figyelt kérdés
Elõször szeretnêk nõgyógyászhoz menni. A nõ vagy a férf orvos a jobb?

#nő #nõgyõgyász
2017. máj. 16. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem ez számít, a férfi orvosnak is ugyanúgy "beteg" vagy, napi tucatnyi nőt vizsgál meg. Ajánlás után érdemes menni (pl anyudat megkérdezve), és mondani hogy először vagy.
2017. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Az én tapasztalatom az, hogy a férfiak sokkal óvatosabbak és humorosabbak. A nők nálam állandóan bunkók és lekezelők voltak. Ettől függetlenül kifoghatsz jó női orvost, én olyannal eddig még nem találkoztam. :D Tény, hogy nem magánhoz járok, hanem sztk-ba. Ha fizetnék, nyilván kedvesebbek lennének. De szerintem pénzkidobás, mert egy gombát ugyanúgy ki tud kezelni az "ingyenes" orvos is, mint a magán.

20N

2017. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is inkább férfihez jártam,de úgy alakult,hogy most egy nő az orvosom.A női orvosnak van egy olyan előnye,hogy nagy eséllyel volt már olyan problémája mint neked,ezért könnyebben megérti,hogy mi a bajod.Tényleg érdemes informálódni,hogy melyik doki milyen,de lehet,hogy aki 6 másik nőnek megfelelő neked nem lesz az.
2017. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Feltétlenül női orvoshoz menj első alkalommal, elég kínos az egész szitu, ne tetézt még azzal is hogy egy idegen férfi elött terpesztesz be...
2017. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mégis csak a női orvossal könnyebb megbeszélni a legintimebb problémát is, a vetkőzésről ne is beszéljünk.

Szóval női orvos, ha van rá lehetőséged, mert azért a férfiak eléggé kisajátították ezt a területet...

2017. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!