Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak a nőgyógyásznál...

Mire számítsak a nőgyógyásznál? Első alkalom lesz.

Figyelt kérdés

Nagyon félek. Nem tudom miért. Fogorvosban bízok, helyrehozta a fájós fogam. A körzeti dokival sincs semmi bajom. Véradástól sem parázok. Na de a nőgyógyász...


Még keresgélek, hogy kihez menjek. Igazából fogalmam sincs. Akit egyik ember ajánl azt szidja a másik és lebeszél, hogy ne oda menjek. Nem tudom mi alapján döntsek.


A problémám: nem akar elmúlni a vérzésem. Már 11 napja vérzek. Furcsán is indult, mert az első 3 napban barnáztam, ilyen még nem volt. Normálisan 4-5 napig szokott tartani. Ideges vagyok. Ilyen esetekben szokott kiderülni valami belső, hirtelen jött betegség.


Lehet gáz ez a félelem, de attól még félek.


2017. ápr. 27. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Előtte szedj be 2 fogamzásgátló tablettát biztos ami biztos
2017. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 thuesday ***** válasza:
55%

Én is nagyon féltem elsõnek, konkrétan remegtem milesz mert sose szerettem beszélni a lenti dolgaimról:D

Nekünk pont szerencsénk volt, mert költözéskor a közeli orvosok sokkal jobbak voltak. Hogy mi alapján dönts: hogyan vizsgál! ez nagyon fontos mert nem mindegy hogy utána órákig fájlalod vagy meg se érzed...

2017. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Előszőr benyálazza és berakja mármint az orvosi műszerét megvizsgálni jogy jó bőr vagy vagy beteg...
2017. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztk-ba mész?
2017. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Takarodj már innen te idióta.

Kérdező ne félj!! Nincs mitől. De amúgy hány éves vagy hogy még nem voltál nőgyógyásznál?

Megvizsgálni nem fog mert menstruálsz, hacsak addigra nem múlik el. De abban sincs semmi. Ez a dolga. Életében már több 100 puncit látott. A vizsgálat nem fáj.

Nyugi.

2017. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én múlt hónapban voltam először nőgyógyásznál, mert 2 havi vérzésem is kimaradt. Pont az időpontom előtti nap jött meg.. :) Így aznap elmentem, elmondtam hogy mi a helyzet, írt fel fogamzásgátlót és megbeszéltünk egy új időpontot, amikor már nem vérzek és meg tud vizsgálni. A vizsgálat pár perc volt, nem fájt, szinte semmit nem éreztem, inkább csak lelkileg kellemetlen. De közben arra gondoltam hogy naponta 10-15 nőn csinálja ezt végig, meg öreg néniknek is, és ez megnyugtatott. :D Egyébként én az interneten keresgéltem a nőgyógyászok között, és volt, akiről csupa jót írtak, így hozzá mentem. Tényleg nagyon kedves.
2017. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Na sikerült megdugnia? Hagytad magad?
2017. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!