Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségtelen, ha vécén...

Egészségtelen, ha vécén nagyon erölködök?

Figyelt kérdés

A barátomnál voltam amikor elkezdett ingerelni és gyorsan le akartam tudni. Amikor kimentem pisilni elkezdtem nyomni a nagyot is. Kicsut fájt,

és igazából véreset ürítettem, megilyedtem. A barátom nem vette észre, gyotsan végeztem, de. remélem nem lesz ebből semmi gond egészségileg. 19 L


2017. máj. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sokszor történik ilyen , kialakulhat aranyér is.
2017. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ha ennyire erőlködik valaki, mert ebből alakulhat ki aranyér, vagy ha nincs kezelve, még durvább dolgok. Ha sűrűn előfordul veled az amit leírtál, menj orvoshoz.Végbél vérzés sosem jelent jót.
2017. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a korábban leírtak miatt, hanem a nagyon megemelkedő agyi vérnyomás miatt is. Idős embereknél pl. az agyvérzés sokszor ilyenkor alakul ki és ott vesztik el az eszméletüket. Növényi rostokban gazdag étrenddel ez elkerülhető.
2017. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férjem rossz beidegződés miatt napi szinten annyira erolkodott hogy mindig verzett!

1 hét múlva sürgősségi 3 zacskó vért kapott!

Majdnrm elvérzett!

Ne csinálj ilyet,mert Nem is gondolná az ember miből lehet nagy baj!

2017. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!