Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egész nap egy betétet használn...

Egész nap egy betétet használni tényleg egészségtelen?

Figyelt kérdés
Nincs valami erős menstruációm mégis félek hogy átázok ezért hajtogatok zsepit vagy wc papírt és odarakom a hüvelyem "lyukához" és így az fogja fel a menstruációm így ha a menstruációm erős is akkor sem kell aggódnom hogy átázok. És ezért a betétem is csak kicsit lesz véres ezért elég ha reggel berakok és este tusoláskor kicserélem és másnap reggel is és így. 12/L

2015. aug. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használj tampont, az ahogyan te csinálod, nagyon egészségtelen, fertőzés stb.
2015. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha ennyire kicsit van meg, akkor használj tisztasági betétet és azt cseréld, ne csak naponta, hanem gyakrabban.

2015. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt butaság csinálni, ne is haragudj... Odaragadnak a zsebkendő vagy WC-papír darabjai, és különféle fertőzéseket is kaphatsz, hiszen ezek nem is olyan tiszták.


Miért nem használsz inkább több betétet, rendesen? Az pont erre való...

2015. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg amit csinálsz, az is. Ne ezen akarj spórolni. Használj betétet, hanyagold a WC papírt meg a zsepit. Cserélj egy nap többször betétet. Vagy ha zavar a betét, használj tampont, de azt meg főleg cseréld!!!
2015. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez tényleg nagyon egészségtelen, szerintem gyorsan szokj le róla. Használj tampont (van mini, ha tényleg nem erős akkor tökéletes) vagy cseréld többször a betétet.
2015. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is válassz olyan betétet, ami maxi super nedvszívó. Én sokat kipróbáltam, egyetlenegyet találtam, ami maradéktalanul felszívja és egyszer nem áztam még át mellette. A tampon egészségtelen.Ritkán muszáj vagyok használni, de alapvetően betétet használok. Sokkal jobban kitisztulsz. Semmi értelme zsepit betenned, elég a betét. Viszont betétet is többször kell cserélni egy nap, mert a bomló vérnek nagyon kellemetlen szaga van, és a fertőzések táptalaja. Inkább cseréld többször, minthogy aztán szenvedj egy fertőzés miatt.

2015. szept. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!