Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettegés nőgyógyásztól?

Rettegés nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Picit túloztam a kérdésemmel, de hátha így figyelemfelkeltőbb

Tehát.. A problémám az, hogy borzalmasan szégyellem a testem. Van egy szörnyű tetoválásom, amit még évekkel ezelőtt csináltattam és szörnyű.. Tényleg az. Kicsit meg is híztam az elmúlt időkben, a mellem pedig... Mint 2 szúnyogcsípés. Holnap megyek nőgyógyászhoz és már előre rettegek, hogy le kell vetkőznöm és biztos "meg lesz a véleménye" rólam, hogy fiatal nő létemre hogy nézhetek így ki :( Mondani nem fogja azt tudom, de végig ezen fogok kattogni. Valaki, aki volt már hasonló helyzetben kérem segítsen, hogy hogy küzdhetném ezt le magamban legalább a vizsgálat erejéig..


2017. máj. 18. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A nögyogyász pont leszarja a kinézetedet.
2017. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A stílustól eltekintve ez egy megnyugtató válasz :D Köszönöm
2017. máj. 18. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Elsőnek tényleg igaza van. Annyi nőt lát egész nap, neki már nem oszt, nem szoroz a tested, bárhogy is néz ki. Szóval nyugi. Vannak nálad sokkal csúnyábbak!
2017. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi, de tényleg igy van, a stílusom meg... hát, nem vagyok hercegno :)
2017. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem egészen van így...

Gondold el hogy ha pl egy csoda szép kilátású lakásban laksz, de elutazol valahova ahol szintén az van, akkor nem fogsz unottan félre fordulni, hanem igenis megnézegeted!

2017. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Próbálom értelmezni a válaszod, de nem igazán megy :D biztos nagyon vakon vagyok. Félreértés ne essék, én nem tetszeni akarok az orvosnak vagy ilyesmi (amúgy is van már vagy 60 éves), csak kíváncsi voltam hogy a nőgyógyászok úgy általában ugyan megbotránkoznak-e azon, ha valaki nem éppen a csinos kategóriába tartozik. Mindegy, holnap megyek, valahogy erőt veszek magamon.
2017. máj. 19. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Fölöslegesen aggódsz, a korábbi válaszadóknak igaza van, az orvosnak feladata tárgyilagosan kezelni a tested, plusz sokmindent lát ő minden nap, többnyire nem cicababák járnak hozzá. Két hatgyerekes kreol asszonyság között még akár felüdülés is lehetsz neki.


Viselj valami olyat ami a vizsgálat közben is takar valamennyire. Egy ruha jó választás, megkönnyíti az öltözködést, és nem kell egy szál pólóban parádéznod mások előtt.


ui: a tetkódat üttesd át valami szépre, egy valamire való művész profin eltudja fedni egy új csinosabb mintával.

2017. máj. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na voltál? és hogy zajlott le?
2017. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!