Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásztól és asszisztensét...

Nőgyógyásztól és asszisztensétől való kisebbségi érzet, szorongás?

Figyelt kérdés
Van egyfajta idegességem, de általában orvosnál összeszedett és magabiztos vagyok, viszont az első nőgyógyászati vizsgálatomon (magán) zavart voltam és szétszórt, nem tudtam mindent elmondani amit akartam. Kisebbségi érzetem volt, pedig az orvos figyelmes volt, nem közvetlen, és mindenre válaszolt, szájbarágósan ahogy kell. Most fogok visszamenni egy kisebb betegség kezelése után vizsgáltra és fogamzásgátló kiírására. Félek. Önök éreztek így? Ilyenkor mi a teendő? Érdemes váltani? A magas összegek is zavarnak, mert hát hosszútávon nem bírja az ember pénztárcája.

2017. jan. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is sokszor elfelejtettem mit akartam, így már kis jegyzetkönyvvel megyek, doki konkrétan díjazta! Pedig tb-s, de ő többet foglalkozott velem mint a magán akinél fél vagyont hagytam a semmiért.

Ha segít akkor igyál meg előtte egy citromfűteát! Segít megnyugodni és ha felírod akkor azt követed.

2017. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtató hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. És köszönöm a tanácsot!
2017. jan. 23. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, remélem tudtam segíteni! :) A tea egyéb stresszes időszakokban is jó, természetes és még finom is, álmosíthat ugyan, a vezetés kerülendő után, de ennyi.

Nálam sajnos ennél rosszabb volt a fogorvos, pánikrohamom volt, pár alkalom kellett nyugtatóval mire enyhült (korábbi másik orvostól hozott rossz tapasztalatok..) és mára már nem izgulok ha megyek! Hozzá is úgy megyek hogy felírom amit meg akarok kérdezni, hogy véletlenül se maradjon ki semmi: :)

2017. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta :O nekem ájulás közeli élményem volt fogorvosnál.
2017. jan. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!