Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzésre cns kúp?

Hüvelyfertőzésre cns kúp?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám volt, az elején durván, fehér darabos folyással, utána menstruáció után kicsit javult. Nőgyógyásznál voltam, magán úton, viszont nem vett kenetet, csak megvizsgált. Cns hüvelykúpot írt fel, ezzel kapcsolatban van pár kérdésem.

Kinek milyen tapasztalata van a cns kúppal?

A doki azt mondta, 10ből 7et legalább használjak el, annyi elég lesz, utána élhetek nemi életet. Ma raktam fel az elsőt, ha 8at elhasználok, jövő csütörtök este rakom fel az utolsót, szombat estére már tuti kiürül teljesen és együtt lehetek a barátommal? Vagy inkább szerdai után már ne használjak?

Illetve hüvelyflóra visszaállítására tablettát ajánlott a kúp után. Az ugye már nem befolyásolja ezeket?

Most lennék először együtt a párommal, nen szeretnék kellenetlen meglepetéseket :/



2017. máj. 18. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában egy nap alatt kiürül a kúp. Ez ilyen sárga cucc, borzasztóan zsíros, összefog mindent. Én egy pelenka nagyságú éjszakai betétet használtam alváshoz, és úgy kifolyt az egész, hogy a fenekem teteje is olyan volt. :D Erre készülj fel. Én is csak 7 db-ot használtam el a doki javaslatára, utána (ha nincs tüneted), mehet a szex. Nekem hüvelyflóra visszaállítót nem javasolt, így én azt nem is használtam. De nem éreztem hátrányát.

20N

2017. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 19. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!