Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rosszul szedett fogamzásgátl...

A rosszul szedett fogamzásgátló okozhat vérzést?

Figyelt kérdés

Második hete kezdtem el szedni a Volina fogamzásgáó tablettát a gyógyszermentes hét után. Eddig viszont nagyon "rosszul"szedtem mert az első napon egyből elfelejtettem bevenni. Néhány nappal később megint elfelejtettem bevenni egy tablettát. És négy napja egy barna alvadt vér szerűség volt a wcpapíron miután pisiltem. Mentem megnézni a tablettákat és le voltam maradva egy bogyóval. Hétfőnél tartottam a tabletta szerint és kedd volt éppen. Azóta olyan mintha megjött volna. Rendes vérzés van és nem alvadt. Ez négy napja volt. Az érdekelne, hogy a rosszul szedett fogamzásgátló miatt lehet, hogy újra megjött a menstruációm?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 20. 06:25
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen , ha össze-vissza szeded , akkor felléphet ilyen vérzés és könnyen teherbe is eshetsz ! Állíts be emlékeztetőt, hogy többé ne hagyd ki a tablettát .
2017. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a jótanácsot is. Megfogadom!
2017. máj. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!