Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja fogamzásgátló...

Mi okozhatja fogamzásgátló szedése mellett a menstruáció újbóli felerősödését?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek már több éve, de ilyen még nem történt velem: Ahogy szokott, szombat délután megjött a menstruációm, tegnap már gyenge volt a vérzés, így gondoltam, hogy ma elég lesz csak egy mini tampon. Mire beértem a munkahelyemre, a fehérneműm és a nadrágom csupa barnás vér volt. Nemrég letusoltam, még mindig erősen vérzek, mintha csak nemrég jött volna meg. Ma kezdtem el az újabb levél tablettát, ilyenkor ha szoktam is vérezni, maximum annyira, hogy a mini tampon minimálisan maszatos lesz. Mi lehet a baj?
2017. máj. 18. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés.


Hogy ezt az erősödést mi okozta, jó kérdés. Talán valami ütötte a hatását. Vagy forró vízben fürödtél, és vérbőséget okozott. Talán nőgyógyász tud segíteni.

2017. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!