Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már végképp nembirom elviselni...

Már végképp nembirom elviselni! Ugyérzem teljesen reménytelen eset vagyok, már tiszta depresszív hangulatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen elhatalmasodott rajtam a pánik. https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__.. Ez az én kérdésem volt itt bőven kifejtettem mi a probléma..azóta depressziós vagyok,félelemben élek,hol légzési hol nyelési nehézségeim vannak,konkrétan a fulladástól félek.Ha ez idegi alapú,úgyérzem nincs az a gyógyszer,az a nyugtató ami segíthetne.Teljesen kilátástalan ,szörnyű lett az életem,Nemhiszem el hogy el fog ez múlni,vagy hogy van e ra gyógyír...egyfolytában csak sírok,szenvedek
2017. máj. 22. 18:43
 1/1 yoww válasza:

Szia.

Tudod, ahogyan eddig viselkedtel, nem mondhato tulzottan noiesnek. Ezt be kell latnod. Ami ezutan jon, sokkal jobban nove tehet. Az, hogy felelosseget vallalsz a tetteidert. Eloszor is be kellene vallnod magadnak, hogy igen, hibaztam. Lehet, csak most jottel ra, de jobb kesobb, mint soha.

Majd el kellene dontened, FELNOTT, FELELOSSEGTELJES NO modjara, hogy szeretnel e ezen valtoztatni, vagy sem.


Amikor meghozod a dontest a valtozas iranyaba, lepeseket kellene tenni a valtozasert. A depresszionak semmi ertelme, nem fogja jobba tenni az eleted. Sem a gyogyszerek.

Probalj jozanul gondolkodni, ertelmes, ertekelheto kapcsolatokat epiteni es legy alazatos az elethez. Egy eleted van, fiatal vagy, legy nyitott, mosolyogj a vilagra. Mindenki eletebe belep egyszer egy olyan ember, aki mellette lesz. Ha ezt megerted rajosz, hogy nem kell harcolnod valakiert, mivel, ha egyutt kell lennetek, ugyis egyutt lesztek, ha nem, akkor nem. Nem kell keresned a parod, ugyis egyszer szembe talalkoztok. Ha ezt eszben tartod es elfogadod a helyzeted, nem lesz semmi bajod. 18 evesen semmi ertelme egy masik ember utani ertelmetlen vagyodas miatt szenvedned, eleget szenvedsz a sajat tetteid, gondolataid miatt, itt az ido, hogy ez megvaltozzon.


`Nezz tukorbe es bocsass meg annak akit latsz`

Ez egy nagyon eros mondat. Ertelmezd. Indulj magadnal tiszta lappal, az hogy masok mit mondanak rolad nem szamit. A lenyeg, hogy te tudd ki vagy.

Ne keresd a bajt, legy alazatos, beszelj a szivedbol, legy oszinte, segits masokon, ne testi, lelki ertekeket keress, LEGY POZITIV, ne csak addig, amig ujabb csalodas nem er. Az elet nagy pofon-oszto. Allj fel es menj tovabb. Kuzdj. Legy eros.


Ez a megoldas.Szerintem.

KEZDJ EL ELNI...


Szeretettel

2017. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!