Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszul barnúltam le, hogyan...

Rosszul barnúltam le, hogyan kompenzálhatom?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem járni szoláriumba. Amióta krémet használok sokkal jobban megfog, másnapra már látszódik is. Viszont tegnap rosszul kenhettem be magam, mivel a kulccsontomtól feljebb fehér maradtam, illetve a hónaljam alatt és feljebb is egy kicsit fehér maradtam. Ha legközelebb megyek kenjem be magam mindenholj vagy csak azt az adott teruletet ahol fehér maradtam és akkor kevesebb időre is mennék?!

A válaszokat köszönöm



2017. máj. 23. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem ettől függ. Jól kented be magad mert mindenhova jutott krém. Gondolom nem direkt hagytad ki a hónaljad. Úgyis barnulsz ha be vagy kenve és úgyis ha nem vagy.

Nem kell kevesebb időre menned. A hónaljad azért maradhatott fehér mert nem érte annyi fény. Legközelebb tedd fel a fejed mellé pár percre.

2017. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és értelmes választ.:)
2017. máj. 23. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!