Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos lehet ez a tünetek alapján?

Pcos lehet ez a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt a menstruációmmal, kb 28 naponként jött meg.


Viszont az előző kettő menstruációm 7-8 nap késéssel (tehát 35-36 nap után) jött meg, sokkal erősebben görcsöltem és a PMS is sokkal erőteljesebb volt.


Ez lehet pcos?


19


2017. máj. 23. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy a francból jött neked ebből rgtön a PCOS?

Amúgy ez egy ezerarcú dolog nekem úgy jött elő,hogy egyszer csak az órapontos ciklusom elmaradt, semmi egyéb. Valaki extrémen szőrösödik, valakinek zavarok vannak a haviban,valaki meg elhízik.Ennyi a tüneted az bármi lehet, menj orvoshoz ő megmondja van-e bajod és ha igen akkor mi.

2017. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A természetes ciklust minden befolyásolja és nálad most épp eltért a megszokottól de ebben a hülye időben nem csoda. Nem gépek vagyunk és változol is még, nekem 21éves koromban csökkent le a mennyiség,de lett erősebb a pms és a görcs. Még tabletta mellett is előfordul csúszás, sőt pms és erősebb görcs, vérzés.


A PCOS esetében nem késés hanem kimaradás van, hónapok és évek is akár!

IR okozza, tehát anyagcsere gond is kell hogy legyen, pl hízás, fokozott étvágy, főleg édesség (nem PMS-ként hanem folyamatosan) pattanások, szőrösödés, zsíros haj, gyakori éhség, szédülés, fejfájás ettől.

2017. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!