Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás mire utal?

Barna folyás mire utal?

Figyelt kérdés

13 vagyok eddig meg nem menstruáltam es van hogy ilyen barna folyásom van.

Van hogy egy ket napig van hogy egyaltalan semmi

Ez miert van?Lehet meg fog jonni?



2017. máj. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg. Amúgy a progreszteronnal van összefüggésben..

nálam ugyanez volt most hetente 1-2 ilyen nap aztán megjött rendesen de én már klimaxolok :D ..ha azért ez nem múlik pár héten belül és más tüneted is van /fájdalom, hőemelkedés/ nézesd meg dokival!

2017. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barna folyás menstruáció. Tehát már megjött. Tegyél be betétet, mert felerősödhet vérré!
2017. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen most jott meg es nagyon orulok hogy nem suliba vagy edzesen vagy ilyesmi :)meg szerencses is voltam

2017. máj. 24. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

:))) de jó! Örülök! /1#-es vagyok/..nekem is pont ennyi idősen. Én örültem neki nagyon. Vittél betétet??:)

Isten hozott a nők klubjában, ez most egy darabig így lesz:P

De no para, az első 1 vagy 2 nap kellemetlenebb a többi már nem.... ha görcseid vannak AlgoflexM... most még lehet rendszertelen..is..be fog állni. Készíts naptárt és jelöld be mikor és meddig, a nődoki is mindig kérdi.:) Tőlük meg ne félj kellemetlen de nem fájdalmas de még úgysem fogsz menni pár évig..:))

Sajnos a mensi előtt már lehet majd érezni, feszültebb leszel, édességet kívánsz /ne dőlj be!/..magnéziumot szedhetsz mert annak a szintje olyankor lecsökken az is okozza... nálam PMS is van néha...kerüld az ösztrogén-domináns cuccokat /műanyag pohár, öblítő!! xenoösztrogének!/.... éjszakai betétet szerezz be, ne lepődj meg ha az első napban akár óránként is kell cserélni a normált...előtte egy nappal igen, lehet barna folyás az a progiszinttel van összefüggésben ..majd beáll..nálam is előfordul..

:)

2017. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. máj. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!