Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A fogamzásgátlótól állandóan nőgyógyászati bajaim vannak, viszont csak az használ a patranásaimra. Mit csináljak?

Igen, voltam endokrinológusnál és hormon vizsgálaton is, mindent rendben találtak mindenhol. Abba akarom hagyni a gyógyszert mert egyik hónapban gyulladásom van, másikban gombám stb. Mit csináljak hogy ne legyek pattanásos? Nem pár darabról van szó, hanem rengeteg hatalmas gyulladt pattanásról testszerte.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, hüvelygomba, hüvelygyulladás, pattanás

2017. máj. 26. 11:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Bőrgyógyásznál voltál?

Szerintem inkább hagyd abba a gyógyszert ha nem akarod magad tönkretenni vele, meg a sok gyulladással és gombával.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2017. máj. 26. 11:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bőrgyógyásznál, kozmetikusnál, kozmetológusnál, pajzsmirigy vizsgálaton stb.

# 2/15Időpont 2017. máj. 26. 11:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És már bőven nem vagyok kamasz.

# 3/15Időpont 2017. máj. 26. 11:16 Privát üzenet
Étkezés?

# 4/15Időpont 2017. máj. 26. 11:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem eszek olajos, zsíros cuccokat, chipsetet, lisztes dolgokat is csak ritkán és mértékkel. Sportolok is egy héten háromszor.

# 5/15Időpont 2017. máj. 26. 11:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*chipset

# 6/15Időpont 2017. máj. 26. 11:24 Privát üzenet

Hány éves vagy?

Szexuális életet élsz? Ha igen a partner volt kezelve szexmentesség mellett?

Inzulinterhelésen voltál már?

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2017. máj. 26. 11:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam azon is, tökéletes volt az eredmény. Partner is volt kezelve.

# 8/15Időpont 2017. máj. 26. 11:31 Privát üzenet
Bűrtípusod milyen?

# 9/15Időpont 2017. máj. 26. 11:33 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Én 4 évig jártam havonta kozmetikushoz arctisztításos kezelésre, mire rendbejött a bőröm.

Egy-egy kezelés nem fog csodákat tenni.

Igen, sokba kerül. Többe, mint havonta a tabletta, hiszen otthoni ápolásra is spéci krémeket és szappanokat használtam.

Viszont megérte! És semmi pénzért nem szednék azért tablettát, mert pattanásaim vannak.

Van, akinek a szervezete nem bírja a fogamzásgátló tablettákat, ezért is van már tucatnyi módja annak, amit nő használhat.

Valószínűleg te sem bírod, szóval én nem kísérleteznék vele többet.

Egy jó kozmetikus többet ér. Mégha vagyonokba is kerül.

De a te döntésed.

Viszont a mellékhatásokból kigyógyíttatni magad sem olcsóbb.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2017. máj. 26. 11:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan, akinek a fogamzásgátlótól nagyobb, teltebb, formásabb lett a melle?
Fogamzasgatlotol lenne, vagy attol, hogy alacsony a cukrom?
Ez lehetett a fogamzasgatlotol?
Szoptatás alatt mivel védekeztetek? Ha a szoptatós fogamzásgátlótól állandóan vérzek és a gumi meg csíp engem belülről, van valami más amit használhatok?
Mit tegyek? Állandóan hüvelygombám van a fogamzásgátlótól.
Ha a fogamzásgátlótól állandóan visszatérő hüvelygombám volt, akkor más hormonális módszertől is ki fog mindig újulni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!