Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól állandóan...

A fogamzásgátlótól állandóan nőgyógyászati bajaim vannak, viszont csak az használ a patranásaimra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igen, voltam endokrinológusnál és hormon vizsgálaton is, mindent rendben találtak mindenhol. Abba akarom hagyni a gyógyszert mert egyik hónapban gyulladásom van, másikban gombám stb. Mit csináljak hogy ne legyek pattanásos? Nem pár darabról van szó, hanem rengeteg hatalmas gyulladt pattanásról testszerte.

2017. máj. 26. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vagyonokat költöttem bőrgyógyászokra(maszek), kozmetikusokra. Az arcbőröm zsíros, máshol normális. Nemcsak az arcom lesz pattanásos, hanem a mellkasom,a hátam, a vállaim, a fejbőröm, a nyakam.
2017. máj. 26. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Ételallergia is lehet.

Vagy korodból adódóan még nem nőtted ki a pattis időszakot mert nem írtad hány éves vagy.

Nekem pl 23éves koromra tűntek el teljesen, maguktól.

2017. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor ilyen típusú a bőröd.
2017. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok.

Igen, nekem is dettó ugyanez volt a problémám.

Iszonyúan zsíros bőr a homlokomon, államon és az orrom környékén, a többi részen pedig normál/száraz. Tipikus kombinált bőr.

Pattanásaim voltak az állkapcsom mentén, a nyakamon, a mellkasomon, a lapockámon és a vállamon is.

Bőrgyógyászomtól kaptam krémet, és annyit mondott, ilyen típusú a bőröm.

Az ő krémjét használva + kozmetikushoz járás havonta + az ő krémjeit is használva, 4 év után elfogadható állapotú lett a bőröm. De ettől függetlenül itthon ugyanúgy használom a krémeket, szappanokat, csak már elég drogériából harmadannyiért megvennem.

Sminkelni abszolút nem sminkelek, mert akkor rögtön újra tele leszek pattanással, illetve nem eszek csak nagyon ritkán olajos magvakat, zsíros ételeket, mert újra kipattoghatok.

Én is maszek bőrgyógyásznál voltam, és ő is azt mondta, hogy igenis járjak kozmetikushoz továbbra is.

Nemcsak a fogamzásgátlók tudják helyrehozni a bőröd. Úgy pedig végképp nem éri meg szedni, hogy kikészíted a szervezetedet tőle.

2017. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2017. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!