Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt erős hányinger?

Menstruáció alatt erős hányinger?

Figyelt kérdés

A hasmenés már ismerős. Az néha szokott lenni. Tegnap megjött és időnként olyan hányingerem van, hogy azt hiszem ki fog jönni de végül elmúlik, majd megint előjön és csak így ingadozik. Lehet, hogy emiatt van?

20/L


2017. máj. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a kettő egyszerre jelentkezik. Volt hogy hánytam már. Ezekhez gyakran társul még ájulásközeli állapot.
2017. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem menstruálni jellemző volt a szörnyű görlcsök mellett a hányás is. Már nem ilyen rossz a helyzet, de a hányinger elő szokott fordulni nálam is. Valószínű neked is emiatt van, igen. Én magne B6-ot szoktam olyankor bevenni, az általában segít.

Ahogy az első kommentelő írja, nekem is szokott hasmenés is lenni. Na ahhoz a hányinger meg a hasgörcsölés igazán kellemes :D

22N

2017. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!