Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy a köldökömtől...

Normális az hogy a köldökömtől lefele függőlegesen egy barna csík van?

Figyelt kérdés
nagyjából a köldököm alatt egy kicsivel kezdődik és nem ér egészen "le", nem is annyira szembetűnő, csak hogy vizsgálgattam magam, "felfedeztem". ez normális? úgy tudtam ez csak terhes nőknél alakul ki.
2008. okt. 15. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Terhes nőknél van igen linea nigra a neve utána kereshetsz a googlebe..

Nálad nem lehet hogy csak több a szőr a szeméremvonalon és ez miatt látod így,, a terhességnek is csak a végén lenne, ugyhogy azt már tudnád..nem értem egészen..

2008. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek van olyan csíkja, nem csak a terhes nőknek. Ha megnézel egy kislányt a strandon, neki is van...
2008. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs!és még nem is láttam senkinek.és nem hiszem,h.szörszálak lennének...azt látná tehát nem kérdezné..

Nemlehet,h.az utóbbi időben sokat vagy hirtelen fogytál?attól pl.lehetne.más tippem nincs sajna

2008. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem mostanában egyáltalán nem fogytam... most akkor van akinek van, van akinek nincs? vagy hogy van ez? az enyém sem olyan nagyon sötét barna csík, ha nem nézi meg alaposan az ember, nem is látszik...
2008. okt. 17. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan csik! Én már kb 3ű2 éve észrevettem! És csak 15 vagyok:) Szal sztem nem jelenthet nagy problémát..
2008. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha másnak is van, akkor megnyugodtam:)
2008. okt. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!