Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van a hasán,...

Mindenkinek van a hasán, függőlegesen a köldök vonalán, ilyen barna hosszu csik? Terhességem kezdete ota van, de ahogy telik az idö egyre erösebb, olyan furi. Ez majd elfog mulni?

Figyelt kérdés
most 33 hetes km
2009. nov. 14. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt linea negra a neve, most 5 honapos a picim, meg mindig latszik de mar joval halvanyabb. Es ugy tudom (es remelem) hogy idovel el is mulik.

2009. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is van olyan 8 hetes kortol. Gyomorszájamtól teljesen a hasam aljáig. Vicces :) 25 hetes km.
2009. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, és nem is mindenkinek van. Általában a barnább bőrűeknél gyakoribb. Nyugi, el fog múlni idővel.

Linea negra a neve, ahogy az előttem szóló is írja, és a terhességi hormonok miatti hiperpigmentáció miatt jön létre.

2009. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok

nekem sincs 26 hetes vagyok de nem jött még ki godolom már nem is fog pedig vártam...

Nem tudom számit e de "porcelán fehér" a bőröm.

2009. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi,akkor nemcsak nekem van,de amugy én se vagyok sötét bőrü,mondjuk fehér se,olyan átlagos.de az a csik az nekem nagyon sötét,a hasam aljátol,egész a mellemig látszódik.
2009. nov. 14. 10:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél volt. Valamikor félidőben jött ki, és szülés után pár hónappal tűnt el. Teljesen nyomtalanul. Én is hófehér bőrű vagyok.


Nemrég szültem a második babámat, most egyáltalán nem volt ilyen csíkom.

2009. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, ellenben a 33. hét után tiszta csík lett a hasam, hiába kentem :S
2009. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia, én 32 hetes vagyok, pár hete jött ki. A hasam aljától tart a pocim közepéig. Először megijedtem, de aztán itt olvastam, hogy ez normális, és el fog múlni. Nekem is sötétedik, ahogy múlik az idő. Én nagyon fehér bőrű vagyok.

Kellemes babavárást

2009. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van ilyen csík a hasán, linea albának (fehér csíknaj) hívják. Akkor is ott van, amikor az ember lánya nem terhes, csak ekkor nem látszik.


Terhesség esetén ez a csík besötétedhet a hormonok miatt, elválik a környezetétől. Ekkor hívják linea nigrának (fekete csíknak). Sötétebb bőrűeknél látványosabb lehet a csík, halvány bőrűeknél alig látható.


Terhesség után a csík ismét bvisszahalványodik.

2009. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van, de csak a 33. héten jött elő.

37km

2009. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!