Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak sem tűnt el a "barna...

Másnak sem tűnt el a "barna terhességi csík"? ami a köldöktől lefele indul függőlegesen!

Figyelt kérdés
már 16 hónapos a kicsim és csak halványodott az a barna csík, de még látszik rendesen! azt mondták a hormonok, de még mindig? mostmár mindig látszani fog vajon, járt már így valaki?
2010. máj. 12. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát most nem igazán nyugtattál meg:( 5,5 hónapos a csemeténk és azt gondoltam 1-2 hónap még és el fog tűnni, ezek szerint inkább évek:(:(:(

Halványodik az enyém vmennyire, de nem tűnt el. Biztosan el fog tűnni, csak a hormonok még nem álltak helyre. Menstruálsz már?

2010. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én azt olvastam, hogy 9hónapig sötétedik, majd szülés után ugyanennyi kell neki, h eltűnjön-nekem is kb így volt.


nekem első terhességemnél sötét volt, másodiknál nem jött elő.


idővel bizti elmúlik! :D

2010. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első baba után kb 6 hónappal kezdett halványulni, de legalább 3-4 hónap volt mire nagyjából eltűnt.

most 3 hós a kisfiam, és már most sokkal halványabb, mint anno mikor feltűnt fél év múlva, hogy mintha fakulna...

most viszont magasabbra jött fel - érdekes

2010. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már elmúlt. Három és fél hónapos a kislányom.
2010. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon barna volt, és az egész hasamon volt, a mellemig ért. A köldököm vagy 3 centis átmérőben be volt barnulva. Nagyon csúnya volt, de most már 10 hónaposak a lányaim, és kb. 3-4 hónapja teljesen elmúlt. De bárcsak az lenne és a hasam lenne szép....
2010. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem születésemtől ott van nagyon halványan, terhesség alatt nagyon sötet lett, és a mellemig ért, a köldököm és a mellem is eléggé bebarnult. Most 1 éves a lányom, és már csak az alsó látszik nagyon halványan. de szerintem az meg is marad...
2010. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, végülis nem nagy probléma ha ott marad, csak azt hittem elmúlik.

szép napot mindenkinek!

2010. máj. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!