Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogyha nem tudom...

Normális hogyha nem tudom pontosan mikorra számíthatom a menzeszem? (Lent)

Figyelt kérdés
Normális ha minden hónapban megjön rendesen, semmivel semmi baj nincs, csak ingadozik 1-2 napot. Többet nem. Van amikor a kiszámított időpontra jön meg és van amikor egy max két nappal később. Ez még oké? Már nevezhető beálltnak? Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 29. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó. 1-2 nap plusz/mínusz nem számít.
2017. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó. Még idősebb korban sem lesz ennél pontosabb, nem óramű, hogy kedd reggel 8-kor kell megjönnie. :)
2017. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, normális. Egyébként hogy számolod? Én fiatalon még rosszul számoltam, mert azt hittem, akkor pontos, ha minden hónap 25én jön meg. De ez nem így van, mert ha pl 29 naposak a ciklusaid, és májusban megjött 25én, akkor akkor pontos, ha júniusban 23án jön meg (remélem, jól számoltam). Szóval ugyanannyi napra kell megjönnie, nem mindig a hónapnak ugyanazon napján.
2017. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ezek szerint jól számolom. Általában 29 napra jön meg, persze mint ahogy írtátok nem mindig óramű pontossággal, reggelre, vagy estére, hanem aznapon belül is változó. Már kb 8 éve menstruálok, tehát azért gondoltam, hogy azért ez már valami beállt jellegű ciklus. Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!