Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély lehet rá hogy...

Mennyi esély lehet rá hogy fogamzásgátlótól trombózis alakul ki, és hogyan lehet észrevenni? Volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Először három évig szedtem fog.gátlót, majd tartottam kicsit több mint egy év szünetet, most ismét kb másfél éve szedem. Közben pánikbeteg lettem, és most azon stresszelek, hogy mekkora esély van rá, hogy trombózisom lesz, illetve hogyan ismerhetem fel? Egyként nem dohányzom, 24 éves vagyok, sokat sportolok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 30. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Anyukámnak volt, az agyában, nagyon-nagyon kevesen múlott, hogy nem bénult le! Nem tudott beszélni, és az a fele teljesen leállt, nem tudta mozgatni a karját, a lábát... Papám hívta ki a mentőt, amikor hallotta ahogy elesik a szobájában, ki akart jönni, csak nem tudta kinyitni az ajtót. Aztán később mondták az orvosok hogy a fogamzásgátló tabletta miatt volt. És ő is teljesen egészségesen élt.


De amikor felírják a tablettát nézik a hajlamot, és olyan nem szedhet aki hajlamos rá hogy kialakuljon. A tünetei ugyanazok, mintha nem a tablettától lenne, leginkább a környezeted veheti észre rajtad.

Amúgy ha ennyire pánikolsz minek szeded? Nem kötelező...

2017. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatal ismerősömnek volt a fogamzásgátlótól. Egy hajszálon múlt az élete. Ebben van sajnos rizikó.
2017. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!