Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Élményfürdőbe szeretnék...

Élményfürdőbe szeretnék tampont használni, de csúszdáznánk is. Ez befolyásolhat?

Figyelt kérdés
Már használok kb. fél éve tampont, de most élményfürdőzni mennénk csapattal, és ott vannak csúszdák is... Ilyenkor milyen gyakran kell cserélni? Bírja mondjuk a normál tampon, közepes erősségű folyással 2 órát a vízben? Illetve, hogy ha én is csúszdázok, akkor nem áll-e fönt az a veszély, hogy a tampon könnyebben megszívja magát?

2017. máj. 31. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én is szoktam felrakni tampont ha megyek strandra is akár.Igen kibír 2-3 órát.Nyugodtan használj.
2017. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam úgy, hogy tamponnal csúszdáztam, sajnos nem tudsz mit tenni, bemegy a víz, ahogy gyorsan csúszol. Nekem kimosta a tampont, és átáztam, elég ciki volt, soha többet :D
2017. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondjuk hozzáteszem, hogy sima pancsoláskor medencében nyugodtan használd, úgy nem megy be a víz, csak ugye a lendület az lendület...
2017. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Zárd össze a lábat közben :D más nem jut eszembe. Fürdeni nyugodtan, dehogy csúszda közben az erősen oda áramló víz mit csinál azt nem tudom :O
2017. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, dehogy.
2017. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos nem történt semmi baj, a csúszdánál sem :) köszönöm az utolsó előtti válaszoló tanácsát, pontosan úgy csináltam, és vagy másfél órán át csúszdáztunk úgy, hogy semmi gond nem volt :)
2017. jún. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!