Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek úgy élményfürdőbe,...

Mehetek úgy élményfürdőbe, hogy sok gondom van nőgyógyászatilag?

Figyelt kérdés

Volt már LLETZ műtétem P3-as eredmény miatt,volt méhnyakgyulladásom és nagyon sokszor hüvelygombám.

Szeretek élményfürdőbe járni,mivel ahova néha eljutok ott minden medence gyógyvizes.De félek a fertőzésektől és én sem akarok másokat megfertőzni esetlegesen.Bár gondolom,fertőtlenítik alaposan a medencéket,de hát ennyi baj után azért fél az ember.

Mit gondoltok? Vagy kérjem ki a nőgyógyászom véleményét?


2013. jan. 12. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az a biztos amit a nőgyógyász mond. Ő a szakember!!!
2013. jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orovst. Én is szenvedtem soákáig gombával, mint kiderült candida volt és diétával meggyógyult. Anélkül nincs sok esélyed ha neked is az. Nekem akkor azt mondta az orvosom hogy ha standolni megyek(és nincs gomba) tegyek fel egy tampnt amit bekenek candibene krémm (nekem az használt, a canesten nem). Igy jóval kisebb az esély hogy előjöjjön. Azóta már nem szoktam ezt alakalmazni mégsem jön elő max egy évben egyszer és az is inkább ha antibiotikum kűra után volt.
2013. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)!
2013. jan. 12. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
TAMPONT CSAK A MENSTRUÁCIÓ ALATT SZABAD HASZNÁLNI!!!!
2013. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem így ne menj,pláne ne meleg vizesbe! Mert -mint azt még a hülye is tudja- a bacik melegben még jobban szaporodnak. Tehát ha ennyire fogékony vagy a hüvelyi fertőzésekre,akkor mindenből gyógyulj meg,rendesen kezeltesd ki magadat,aztán az orvost kérdezd,ő tudja a választ.
2013. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát de már kikezeltek és nálunk direkt van olyan medence amiben a gyógyvíz jó a nőgyógyászati gondokra bizonyítottan.Meg hát azért biztos van gyakran fertőtlenítve minden medence.
2013. jan. 12. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es hidd el ilyen esteben nyugodtan fel lehet tenni a fertőzések megelőzésének érdekében. Gyakran ajánlják nőgyógyászok.
2013. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!