Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet addig várni vagy most...

Lehet addig várni vagy most azonnal menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Tehát arról lenne szó, hogy valószínűleg összeszedtem valamiféle fertőzést. Égő érzés szex közben, más tünet nincs, tehát nem kellemetlen annyira, csak együttlétkor. Volt már ilyenem, kúpot kellett használnom, viszont tudom hogy menstruáció alatt nem szabad használni kúpot és nekem két nap múlva meg fog jönni, majd körülbelül kedd fele múlik el. Tehát nem tudnám használni a kúpot a következő 1 hétben és a dokihoz sem tudnék menni hiszen menstruálok..

Elég ha a menstruáció elmúlása után keresem fel a nőgyógyászomat? Lehet várni 1 hetet vele?


2017. máj. 31. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Menj el még ma orvoshoz, addig kiváltod amit felír és ha elmúlik a menzesz azonnal elkezded hazsnálni.
2017. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Menj el mielott megjonne,mert,ha csinal tenyesztest legalabb annyival elorebb leszel es nem a menstruaciod utan kell meg varnod 1-2hetet.
2017. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!