Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melltartóknak van valami...

A melltartóknak van valami káros hatása a nők egészségére? Hogy érzitek magatokat jobban: melltartóban, vagy nélküle? Kényelmetlen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mell és a mellkaskörfogatnak megfelelő méretet használjuk , akkor kényelmes és jótékony hatásu, mert megtámasztja a melleket, megóvja a megereszkedéstől, a bőr nyúlását csökkenti, a futás közben sem fáj ahogy libeg..főleg akinek nagy..és a hátfájás gerincprobléma megelőzhető.

Én pl szivacsosat hordok, nem mert hogy nagyobbnak látszódjon, hanem mert ha nincs szivacs pl a farmerdzseki kidörzsöli.


Gondolom azért kérdezed mert férfi vagy..hát eü szempontból praktikus..

Láttál már afrikai törzsekről dokumentumfilmet,,,ott nem hordanak, amellük elvékonyodik, sérül a szövet és lóg egészen a hasuk aljáig...

2008. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok!

kényelmesen érzem magam!

2008. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy én nem hordok alsógatyát (legalábbis itthon), és jól érzem magam nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=LjzZNyx2nyE

Ezt érdekesnek találhatjátok (egy kis angol tudás kell). Egy nagyon bölcs ember szerepel a videóban, aki már emberek százainak az életét tette boldogabbá.

2008. okt. 15. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hordok melltartót,mert mégiscsak esztétikusabb!De van úgy,h.ha hazaérek az az első dolgom,hogy levegyem,és olyankor szinte fellélegzek/és nem azért mert nemmegfelelő méretűt hordok/..

De viszont van úgy,h.megőrülnék ha nem lenne rajtam,pl.mensi előtt,amikor nagyon feszül a mell.ilyenkor jobban érzem magam abban!

Szóval nálam változó!

2008. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!