Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet méhnyak vagy petefészek...

Lehet méhnyak vagy petefészek rákom?

Figyelt kérdés

Májusban a párommal (25) én (19) babával próbálkoztunk nagy örömomre több mint két hetet késik(sett) .

Viszont tegnap delelott elmentem pisilni es picit veres folyasom van de azota ma inkabb ilyen sárgás .

A menstruáciom ezidáig csak ritkán késett általában nagyon pontos . Fél éve voltam hormon vérképen ahol minden érték jó.

Nagyon félek .


2017. jún. 1. 06:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a mellen fáj , duzzadt
2017. jún. 1. 06:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ujjuj, két hete késik? Tesztet csináltál egyáltalán? Már mutatnia kéne régen. Mert így két eshetőség van:

- menstruálni fogsz, azért vérezgetsz,

- terhes vagy, és vérezgetsz, ami nem egy jó jel, menni kéne orvoshoz!

Bónuszban lehet egy fertőzésed is, ha a sárga folyás kellemetlen szagú, az meg semmikor sem jó.


A méhnyakrák 19 évesen ritka, hogy ilyen korán induljon (a vérzés egy előrehaladott rákot jelent, reálisabb lenne 28-30 felett), a petefészekrák meg pláne, és nem is így indul...


Nem akarok ünneprontó lenni, de ha ennyire tájékozatlan vagy és nem érted az egészet (legalábbis tesztről nem írtál, ami óriási hiányosság), akkor a gyerekvállalás előtt egy picit tájékozódni és olvasgatni kéne, és utána belevágni a gyerekvállalásba.

2017. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Majd én eldöntöm hogy mikor mit szeretnék .Egyszerűen csak megijedtem mivel ilyen még nem volt .
2017. jún. 1. 07:00
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem teszteltem még .
2017. jún. 1. 07:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem sértésből írtam, csak látszik, hogy akarod és ennyi, de nem néztél utána semminek, nem teszel a gyerekért semmit a szexen kívül, és fogalmad sincs az egészről. Legalább kattogj át a gyerekvállalás topikba, és picit olvasgass. A gyereked érdekében.


Pl. már tesztelni kellett volna, és akkor nem lennél kétségek között, és nem a petefészekrák lenne az első gondolatod, hanem egy fenyegető vetélés.

2017. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az is segítség lenne, ha nőrokonodnál érdeklődnél (anya, anyós, nővér, nagynéni, stb), esetleg vennél egy ezzel foglalkozó A-tól Z-ig könyvet, és olvasnál.
2017. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem a dolgoknak , én magam még tanulok , ovónő leszek viszont hipochonder vagyok teljesen és félek a méhnyakráktól ..Ő az első partnerem minden értelemben .
2017. jún. 1. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!