Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladástól, felfázástól késhet?

Gyulladástól, felfázástól késhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok. 12 éves korom óta menstruálok, egy éve teljesen rendszeres , 27-29 naponta jött meg. Most viszont már 3 hete (20napja) késik. Nem értem miért. Még szűz vagyok. Valamilyen gyulladásra vagy egyébre gondolok, mivel a hasam alja gyakran fáj, az utóbbi időben több fehérfolyásom is volt. 1 hete fáj a mellem, mégsem jön meg. Mitől lehet? Édesanyám azt mondta, h ha a héten se jön meg, elvisz nődokihoz, de addig szükségem lenne a véleményetekre, mert most nagyon meg vagyok ijedve! Köszönöm!


2010. máj. 17. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképp menj orvoshoz,felfázástól is késhet,de ezt jobb megnézetni,mert a gyulladások nagyon veszélyesek.
2010. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj orvoshoz,ha pár napon belül nem jön meg.Lehet,hogy felfáztál és emiatt valamilyen gyógyszerre van szükséged.
2010. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a két kedves válaszolónak. Anyukámmal épp most néztük a válaszokat, és mondta, hogy akkor elvisz nőgyógyászhoz mindenképpen mert már ő is aggódik. Azt még hozzá szeretném tenni, hogy a barátom többször megujjazott, és mikor utoljára történt ez, akkor fehér lett egy kicsit az ujja. Ez lehet-e hüvelygombának a tünete, vagy a hüvelygombát csak szexszel lehet elkapni? köszönöm
2010. máj. 17. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy valamilyen baktérium került a kezéről,körme allól a szervezetedbe,ami okozza esetleg a gyulladást.Azt viszont kezelni kell,mert ráterjedhet

a gyulladás a petefészkeidre.Ez pedig nem tenne jót! MIndenkippen doki látogatást tanácsolok!

2010. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Képzeljétek ma megjöt:)
2010. máj. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!