Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan közelebb vagyok a...

Lassan közelebb vagyok a 25höz, mint a 20hoz és egyre cikibbnek érzem a nőgyógyásznál, mert lassan orvost más orvoshoz kell mennem?

Figyelt kérdés
Most van egy nagyon jófej idősebb férfi orvosom, hozzá 21 éves korom óta járok pcos miatt (nagyon ügyesen vizsgál, a szűzhártya épsége mellett is tud citológiát és hüvelyi uh-t csinálni), de mivel idős és félek, ha majd új orvost kell keresnem, nem fogok még egy ilyen ügyest találni, alapból is elég bizalmatlan vagyok az orvosokkal. Sőt, itt is olvastam egy kérdésnél, hogy egy hasonló korú betegnek beszólt a nőgyógyász, hogy jobb lenne már elveszítenie, mert minden vizsgálat egyszerűbb lenne...ezen kiakadtam eléggé. Jobb persze, ha a szűzhártya nem lenne meg, de ez van. :/

2017. jún. 2. 23:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Na látom a lényeg maradt, ki az hogy szűz vagyok. Persze, tudom, hogy a szűzhártya sporttól is elszakadhat (én is már 10 éve lovagolok, de jó vastag, szóval nekem ettől nem fog elszakadni az tuti), én pedig nem fogom átszakítani és őszintén annak sem örülnék, ha egy béna doki tenné meg, a szerelmemmel történne majd meg a dolog, ha eljön az ideje.
2017. jún. 2. 23:04
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Es mondd, 25 evesen megis mire varsz? A szoke hercegre, feher lovon? Ertem en hogy nem akarsz a 14 evesen a szuzesseguket egy buliban, reszegen elveszto buta libakkal egy kalap ala kerulni, de ez lassan a masik veglet.
2017. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha arra kerül a sor, kérj tanácsod a mostani orvosodtól, biztosan tud majd ajánlani egy hasonlóan rendes, ügyes kollégát.

Az erkölcstelenekkel meg ne foglalkozz, nem attól leszel felnőttebb, vagy menőbb, hogy az első pasival ágyba bújsz, aki szembe jön az utcán veled. Valószínűleg ő sem büszke magára, épp ezért köt beléd.

2017. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy te egy kicsit válogatós?
2017. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23 vagyok csak, kettes köszi! Igen, őszintén szólva válogatós is vagyok, minden lánynak ugye elvileg az apja a minta, hát nem sok mai korombeli pasi ér a nyomába :D
2017. jún. 2. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, irigyellek és felnézek rád, ha igazat írtál. Mármint a szex jó, de én 15 évesen vesztettem el a szüzességemet - mondjuk komoly kapcsolat volt (18 éves koromig tartott), de valahogy baromira nem vagyok rá büszke még így sem, mert a 15 éves kor nagyon korai volt...
2017. jún. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Fogsz találni empatikus és óvatos nőgyógyászt másikat is. Én pl. tudok neked mondani egyet saját tapasztalatból, és még legalább 4-et mások tapasztalatai által. Szóval nyugi, minden rendben lesz.

A szüzességről meg annyit, hogy mindenki akkor veszíti el, amikor úgy érzi, hogy eljött az ideje. Ez kortól szerintem független. Van, aki ezt 15 évesen érzi, van, aki 30, és van aki soha.

2017. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Na ne hogy már azért kössetek bele mert nem kezelgették 14-16 évesen,az nem épp dícsőség.


Semmi baj nincs hogy szűz még,nem talált még olyat akit szeretne és csak a sex miatt nem fekszik le.Amúgy állítólag egyre több olyan férfi és nő is van aki 30 elmúlt és nem volt senkivel még,mert nehezebb ismerkedni,ennek a korosztálynak nincsenek olyan szórakozó helyek ahol beszélgetni,ismerkedni tudnának.Tv műsorban volt.Nem mondom hogy ez jó,de emiatt ne ítéljünk el senkit,nem tudni kinek mért alakult így az élete.

Tehát nagy a kettőség sok a 14 éves caf ka is,meg a 20-30 éves szűz is.Egyik se jó.,de az első verzió sokall rosszabb.


Érdeklődj akár neten is a vàrosodba lévő nőgyógyászokról,kit ajánlanak,kinek jó a híre.Biztosan találni jó orvost.

2017. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26 vagyok és szűz, de csak azért mert aszex vagyok. Két éve vannak nőgyógyászati bajaim, most műtöttek cisztával. De nekem nem látszik mert mindig megkérdezik, hogy megy a védekezés, mire azt mondom, nincs senkim, igy a terhességet mindig kizárják. Nekem nincs konkrét orvosom, ahhoz megyek, aki épp ott van és most egy olyan műtött, akivel nem találkoztam az SZTK-ban, de marha rendes. Lehet nekem nincs is szűzhártyám, sosem vették észre, még az első vizsgálatnál, de nem is érdekel igazából.
2017. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!