Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Nagyon aggódom

Mi bajom lehet? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés

A mentsruációm késik 4 napja. Az előző hónapban is késett 1 hetet. Ilyen még soha nem fordult elő csak most volt. Mindig megjött pontosan. 11 éves korom óta megjön.

Beteg múlthónapban voltam szóval az nem befolyásolhatta csak az előző hónapi mensesemet.

Terhes nem lehetek mivel nem feküdtem le senkivel.

Ha nem lesz jobb jövőhéten elmegyek a nőgyógyászhoz.


25/L


2017. jún. 4. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak lebeszélni, de ennyi ingadozás simán belefér. Pl. stressz is okozhatja.
2017. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer 10 napot késett, azután rendben megjött. 4 nap eltérés simán lehet.
2017. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, ne haragudj, de nem kell aggódnod.

nekem mondjuk 30 utan mar úgy van, h ket napig verzek, utana ket napig semmi, utana két napig megint.

nalam ez a "normal". ahogy idösebb lesz az ember változik.sok mindentöl lehet, mondjuk volt h dietaztam, akkor meg sem jött ket hónapig, sok minden bezavarhat.sztem nem kell aggódnod.

2017. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!