Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Egy hete...

Mi lehet a bajom? Egy hete olyan érzés, mintha lerántották volna a bőrömet alul.

Figyelt kérdés
Előfordult már, hogy szeretkezés közben kiszáradtam, és ilyenkor 1-2 napig pont ezt szoktam érezni, amíg begyógyul. 1 hete ez szintén előfordult,de nem jobban mint általában, és még mindig nagyon fáj. Páromon piros pöttyök vannak. Nem viszketünk, nem ég, csíp, szúr. Volt már valakinek fertőzése ilyen tünetekkel? Érdemes lenne vény nélküli betadin hüvelykapszulát vennem, ami bacira és gombára is jó? 4 napja vagilactot használok, nem segít.

2017. jún. 5. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Párodnak nem hámlanak a pöttyei?Én a múlt héten voltam nőgyógyásznál,mert 1-2foltba pirosabb vagyok a doki szerint hámlik is ami gombára utal,de más tünetem nincs,csak két napig csípett pisilésnél meg.Szerintem ezzel jobb lenne elmenni orvoshoz neked is meg a párodnak is.
2017. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!