Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó telítettség érzés van...

Állandó telítettség érzés van a gyomromban napok óta. Már enni is alig bírok. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Napok óta puffadt a hasam.

Ha eszek valamit, már a felénél úgy érzem hogy tele vagyok.

Szénsavas üdítőkből max 1 decit bírok meginni,pedig mindenem a kóla és az energiaital.

Most mégsem megy az ivásuk.

Reggelente 3-4 alkalommal nagy vécézek, pedig ez nem volt nagyon jellemző rám.


Rengeteg a stressz mostanában az életemben, nemtudom hogy közrejátszhat e a tünetekben.

Ráadásul néhány napja kibírhatatlan hátfájással küzdök,amire nem nagyon hatnak a gyógyszerek.


Lehet hogy ez is oka a hasi problémáimnak,de nemtudok semmi biztosat.

Egyenlőre a hátfájást kezelik,a puffadásról pedig elfelejtettem szólni a háziorvosnak.

Biztos hogy valami gond van,mert én jó evő voltam eddig,most meg alig megy le valami.



2017. máj. 18. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Csináltass egy hasi ultrahangot! Simán lehet epekő, az tipikusan így jelentkezik. Sőt, a hátfájás is tünete szokott lenni.
2017. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mostanában fog megjönni a menstruációd, és azért vannak ezek a tünetek?
2017. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a tippet szólok az orvosnak.

#2 Már egy hete elmúlt a menzeszem, tehát sajnos nem az okozza.

2017. máj. 18. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Saját tapasztalat, sajnos: le akart beszélni az orvos a hasi UH-ról, hogy minek az, ezt nem okozhatja epekő. Mégis elmentem hasi uh-ra, és mit ad isten? 3 nagy kő.
2017. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Leírnád kérlek hogy Neked milyen tüneteid voltak?
2017. máj. 19. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Az volt a vicces, hogy semmilyen, epéhez általában köthető tünet nem volt. Telítettségérzés, hátfájdalom, puffadás, rexlux-szerű tünetek is. Gyakori nagydolog, hirtelen néha. És mint utólag kiderült: a fejfájásom is amiatt volt, valamit csalánkiütésszerű tünetek az arcon is.


Alvó kövek voltak, csak áttételesen jeleztek. Megműttettem magam, és elmúlt minden, mintha elvágták volna. Ezért érdemes megcsináltatnia hasi uh-t, speciálisan epehólyagra.

2017. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sok kóla meg energiaital szétcseszte a gyomrod.
2017. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kóláról és energiaitalról mondj le, csak ártasz magadnak és főleg a gyomrodnak.
2017. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már egy hete nem ittam egyiket sem.

Meglepő módon nem is igazán hiányoznak.

Viszont a hasi gondjaim továbbra sem múltak el.

Az orvos szerint lehet hogy a gyógyszerek okozzák, amiket a fájós hátamra szedek.

2017. máj. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!