Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés után kellemetlen,...

Szeretkezés után kellemetlen, fájdalmas a pisilés. Miért lehet? 19/L

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lehet normális, igazából nincs túl sok tapasztalatom, nem volt nemi betegségem soha es korulbelul fél éve kezdtem nemi életet élni. A gond az hogy borzasztóan fájdalmas mikor beteszi a barátom. Feszül és úgy érzem mintha szét akarnék szakadni. De ez a fájdalom csak az elején van. Utána pedig csíp, ha pisilek. Vajon ez miért lehet?
2017. jún. 5. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Rövid az előjáték, gondolom mikrosérülések keletkeznek. Az égető vizelés elmúlik magától?
2017. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elso valaszolo: meglehet, hogy a fogamzásgátló okozhatja a vágy csökkenését? Van hogy előjáték nelkul csapunk bele a dolgokba, az is problema lehet. De akkor szo sincs nemi betegsegrol, igaz?
2017. jún. 5. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló csökkentheti az izgalmi vágyat. De semmi köze a problémádhoz. Legyen több az előjáték. Logikus, hogy fáj a behatolás, ha tök száraz vagy...
2017. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

A fogamzásgátló ezen felül még gombás fertőzést okoz, mert antibiotikus hatású.

Ezt pedig a fiútól mindig visszakapod.

2017. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöjátékrol egyikötök sem hallott, basszus? Ne csodálkozz, hogy dáj, ha csontszáraz vagy, mikor beteszi... közben szép hámsérülésed lesz, ami soká gyógyul és jó fertözésgöc.

Értem én, hogy jo egymásnak esni, de nem állatok vagyunk akik bxnak ész nélkül.

2017. jún. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is fájhat hogy nem vagy nedves és attól is ha valamit összeszedtél. Attól is csíphet ha pisilsz hogy valamit összeszedtél, de attól is hogy már fel van sértve a bőröd. inkább menj el orvoshoz.
2017. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!