Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes úgy szexelni, ha előtte pisiltünk, és utána nem mosakodtunk meg? Pl a spontán szex is ilyen, amire nem készülnek úgy előtte, hogy fürdés meg ilyesmi! Sokszor azt mondják, hogy a spontán sex jobb, mint az előre megtervezett, de valahogy én mégis jobban szeretek előtte lefürödni, de néha jól jön a spontán szeretkezés is. A nőkre vagy a férfiakra veszélyesebb a pisilés utáni szex? Tudom, van pisisex is, de ott szerintem nagy a fertőzések veszélye, mint a pisilés utáni szexben. Szerintetek semmi bajom nem lehet abból, ha sex előtt nem fürdök meg csak utána? Előre is köszi a válaszokat!

2012. febr. 16. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A nőknek szex után kell pisilniük,mert így ami a húgycsőnél megtapad baci, azt kimossa a pisi.

Szex előtt csak azért jó fürödni, mert akkor tiszták vagytok, meg az jó előjáték, de így ennyi.

2012. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eddig elég ritkán zuhanyoztam le közvetlenül szex előtt. Minek? Szex közben leizzadok, mindenféle nedv kerül mindenhova, szóval fölöslegesnek érzem... Főleg, ha mondjuk este lezuhanyoztunk, lefeküdtünk aludni, másnap délelőtt felkeltünk, és mondjuk kedvünk támad szexelni. Persze ha nem érezzük 100%-osnak az intim higiéniát akkor lemossuk, de amúgy...

De persze kinek mi?

2012. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz mindkettőtöknek, akkor most már megnyugodtam, hogy lehet úgy is! Üdv! :)
2012. febr. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!