Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes azért elkezdenem...

Érdemes azért elkezdenem fogamzásgátlót szednem, hogy elmúljanak a pattanásaim?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,12 éves korom óta együtt élek a pattanásaimmal,és elég erösen kisebbség érzetem van miatta,sok krémet,kenöcsöt bio dolgokat kipróbáltam már,de semmi sem használt,általában még rontott is az arcomon. Érdemes lenne elkezdeni amiatt fogamzásgátlót szedni?
2017. jún. 6. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Az is csak elfedi a problémát és amint abbahagyod visszajönnek.
2017. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes pont amiatt, amit az első ír. Kamasz vagy, ennyi idősen teljesen normálisak a pattanások. Menj kozmetikushoz.
2017. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem konkrétan még több lett tőle mert gyakori mellékhatás a pattanás... Diane 35, Belara,Cypromix évekig (ezek direkt pattanásos, zsíros bőrre valók)... mind mellett pattanásos voltam amíg szedtem. Egy jó kozmetikus segített megtalálni a nekem való rutint és gasztroenterológus pedig a laktózérzékenységet ami szintén pattikat okozott.
2017. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sem segített rajta a fog.gátló, csak a borzalmas mellékhatásait éreztem (migrén, iszonyatos mellfeszülés, megnövekedett étvágy, hízás) abba is hagytam 2 hónap múlva... antibiotikumok szintén nem váltak be, most isotretinoin kúrán vagyok és végre látok javulást
2017. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!