Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponfelhelyezéd, fájdalom?...

Tenna kérdése:

Tamponfelhelyezéd, fájdalom? Normális? Többi lent

Figyelt kérdés
2 hónap múlva strandra megyek, és ha minden igaz, akkor fog megjönni újból. A találkát nem tudom sajnos tolni, és nem napozni szeretnék. Szűz vagyok, először használnék tampont, és addigra szeretném megszokni. Ma próbáltam egy O.b. super-t feltenni, mert nagyon durván megvan, ám nem sikerült, a próbálkozásom fájdalommal járt, így abbahagytam, nem mertem tovább tolni. Próbáljak egy minit? Lehet probléma esetleg a szűzhártyám? Tegyem túl magam a kellemetlen érzésen? 16/l

2017. jún. 6. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokozatossag nagyon fontos. En mindig ragorcsoltem a minit e mertem feltenni. Aztán 1x nagyon jol sikerult. Azota szűzen lazán a supert is hasznalom eros napon uszodana megfelelő cserével, mini az 1 es az urolso napokon a normal meg az eros es közepes napokon. Az elejen csak minit hasznaltam. Es nem nincs koze a szuzhartyadnak, ne stresszelj es olvasd el a tájékoztatót menni fog.
2017. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy minit próbálj először, ne nehezítsd meg a dolgodat... Tipikusan gyorsan belejön az ember.

Én mindig azt olvastam, hogy szüzeknek csak minit, nos, a normál nekem teljesen jó volt, de a super is bement, csak a kiszedése volt fél másodperces enyhe fájdalom, de inkább, mint átázni vagy kihagyni a túrát, szerencsére csak extrém esetben kellett, évi párszor. De - működött. Betéve már nem éreztem semmit, ahogy azt kell. Ha fáj, akkor nincs bent jól.


Pár ember van, aki képtelen minit is használni, de a legtöbb szűzlánynak semmi gondja, a szűzhártya nem akadály.


Érdemes lehet kitapintani a hüvely görbületét, hogy a tamponnal már legyen emléked, hova kell tenni s merre kell tolni.

2017. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem számít, hogy átszakad, akkor tedd túl magad a kellemetlen érzésen. Befelé még csak be fog menni, de kifelé megduzzadva nem lesz séta galopp a kihúzása.
2017. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8643..


az utolsó kettő az én válaszom, ugyanezt mondanám neked is


ha van kérdésed írj privit


25 nő

2017. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!