Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit legyen a következő lépés...

Mit legyen a következő lépés hogy kiderüljön mi bajom?

Figyelt kérdés
Van egy csomó a bal mellemben. Voltam ultrahangon és mamográfián nem lattak semmit. 29 éves vagyok és külföldön élek. Ahogy telik az idő több tüneteim vannak. Bedagadtak a kéz újjaim, több napos munka után elkezd az egész karom fájni meg a lapockám. Észrevettem a csomo menstruáció előtt fáj és nő meg a legjobban. Most megyek egy új orvoshoz. Hátha ő tovább küld vizsgálatokra. Már két orvost megjártam és nem derült ki mi bajom.

2017. jún. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan helyre kéne menni, ahol tudnak mintát is venni a csomóból, hogy kiderüljön milyen természetű(jó vagy rosszindulatú-e az elváltozás). Külföldön nem tudom, hogy mi a menete ennek, de ha itthon lennél, ahhoz is kéne tudni egy pontos várost.


Esetleg sebész vagy onkológus is tud segíteni. Ők elég profik ebben a témában.

2017. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye ez egy elváltozás. Nem értem miért nem látnak semmit. Most bízok az új orvosba, hátha ő kideríti a dolgokat. Esetleg valakinek nem voltak hasonló tünetei?
2017. jún. 3. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mammográfián ès uh-n látták a csomót, de mell esetèben sokszor ránèzèsre megmondják, hogy nem rosszindulatú. Nekem jobb mellben volt csomó, uh-n megmondták, hogy fibroadenoma, nem kell vele foglalkozni. Ilyen esetben nem vesznek mintát se. Mammográfián èvekkel kèsőbb meg nem is láttak semmit.

A tüneteid is lehetnek más eredetűek, de ha nyudodt akarsz lenni, akkor kèrd ki másik orvos vèlemènyèt is.

2017. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek fogamzásgátlótól alakult ki több csomó a mellében. Nem kellett műteni, de azonnal abbahagyatták vele a gyógyszert.
2017. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!