Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hüvelykúp használata után kb.5-6 órával felkeltem az ágyból az baj?

Este 10 után felhelyeztem a kúpot fekve.Továbbra sem keltem ki az ágyból..majd hajnali 4 körül felébredt a kisfiam,akit megetettem,így fel kellett kelnem.Közben éreztem,hogy bővebb folyásom volt!

Addigra felszívódhatott a hatóanyag?

2010. máj. 18. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nyugi, felszívódott

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2010. máj. 18. 12:10 Privát üzenet

Semmi gond.

Ha 12 óra múlva keltél volna, akkor is lett volna folyás.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2010. máj. 18. 12:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gynoflor hüvelytabletta használata mellett lehet szexuális életet élni?
Hüvelykúp használata?!
Tampon használata fürdöruhában. De lehet nem leszek vízes, vagy lehet mégis. A kérdés az, mi van ha a tampont nem tudom idöben kicserélni és olyan lesz a fürdöruhám? Vagy a...
A canesten krem hasznalata onmagaban elegendo ha nemi betegseged van, vagy hasznaljak melle kupot is?
Canesten használata?
Külsőleg használandó krém belsőleges használata?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!