Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampontol ellehet ajulni?

A tampontol ellehet ajulni?

Figyelt kérdés
Egyik nap reggel megjott es eloszor akartam tampont felrakni de valahogy nem tudtam nem ment fel letezik az h nekem nem megy fel? es lehet h attol ajultam el? mert ahogy probalgattam ra 1 p re elajultam
2017. jún. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a biológia érdekel, akkor nem. Sokkal valószínűbb, hogy a menzeszed miatt lettél rosszul, sokakat megvisel annyira, hogy ágynak dőlnek, hánynak, vagy éppen elájulnak.


Másik verzió, hogy ez pszichikai tünet volt, valamiért ódzkodsz attól, hogy használd, és ez váltotta ki nálad az ájulást. Ez sem ritkaság.

2017. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
El lehet tőle ájulni! Ha rosszul teszed fel simán. Nálunk több családtagommal előfordult az első tampon feltevésekor. Volt akivel orvoshoz kellett menni, mert a szülei nem tudták, hogy mitől fekszik eszméletlenül a fürdőben és mentőt hívtak.
2017. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én szoktam annyira rosszul lenni igen, főleg, amikor megjön. Ájulás érzés, émelygés, hasmenés, görcsök. Általában pár órán belül elmúlik.

A barom gyerekorvosnak meg hiába mondtam, hogy azért lettem rosszul. Kiröhögött, azt mondta tuti pszichés keressek fel egy pszichiátert vagy beutal kórházba kivizsgálásra.

Azért mentünk el hozzá, mert igazolás kellett, rühellem ezt a nőt. Hozzáteszem, hogy az ajtót sem csukta be, ezért még a takarító is hallotta, hogy menstruálok...

No comment, egy utcaseprőbe is több empátia szorult.

2017. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik igen, hogy a szűzhártyádon nincs elég nagy lyuk. Attól is lehettél rosszul, hogy fájt.
2017. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!