Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a barna folyásom oka?

Mi lehet a barna folyásom oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szedek egy éve de ilyet még nem tapasztaltam. Menstruáltam (megvonásos) szokásos módon, majd elmúlt, bevettem az új levél első tablettáját és azóta barnás folyásom van. Inkább halvány pötty körülötte áttetsző folt a bugyimon. Lehet ez a gyógyszer miatt? Nem tapasztaltam még ilyet. Tudna segíteni valaki? Köszi előre is!

22/N


2017. jún. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Így jelez a szervezeted, hogy már nem teljesen megfelelő a gyógyszer. Egyszeri alkalommal még nincs gond, de ha gyakrabban előfordul, beszélj a nőgyógyászoddal.
2017. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem soha nem volt még ilyen....nagyon megijedtem.

Akkor lehet várjam meg a következő megvonásost? Gondoltam egyébként a gyógyszer csére mert egyre "lekisebb" vagyok, soha nem sírtam semmin most az elmúlt kb bő 1 hónapban bármin képes vagyok elsírni magam vagy könnybe lesz a szemem. Ez már kicsit zavaró...

2017. jún. 7. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokival! :)
2017. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!