Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyásom van menstruáci...

Barnás folyásom van menstruáció helyett, mit jelenthet Valamit? + valami hatásos fogyókúrát ajánlana valaki,

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, Karácsony körül(akkor még 15 voltam) kiváncsi voltam,milyen ha megpróbálom magam "kielégiteni",ujjal nem volt semmi eredmény. Próbáltam (ez olyan égő így utólag) egy fésű nyelével(5-8 cm,lefertőtlenltettem :" D elotte IS)ezzel se volt semmi. És fájt is,ezért inkább hagytam. UtánaJanuárban és Februárban,Márciusban Menstruáltam,de Áprilisban csak egy halvány véres csík volt a bugyimon,most pedig Barna folyásom van.... Nekem még nem állt be a menstruációm ezért számítani szoktam arra,hogy kimarad min 1 hónapot.:$

Fiúkkal nem volt dolgom.

Orvosnál voltunk nem vizsgált meg az előző mondat miatt,csak ultrahangozott(és fogynom kell ami rá is fér a 80 kgra)

Szerintetek fertőzés lehet,vagy csak a márciusi mensim hát "utó váladéka" ami nem tudok kiválni akkor?



2017. máj. 20. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A barna folyás is menstruáció, csak kevés. Nem gond még, hogy nem állt be. De hogy ennek mi köze a masztizáshoz, azt nem értem.

20N

2017. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!