Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most beteg vagyok, vagy...

Akkor most beteg vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz mentem,panaszaim: fehéres-sárgás folyás(sok),nemiszerven lekaparható fehér-sárgás váladék(túrós) jelenik meg fürdés után már pár óra múlva,és büdös a nemiszervem,valamint a folyásom is kellemetlen szagú.Nem viszkedtem.Vaktában adott hüvelykrémet gombára,nem szűnt meg semmi.Másodszor is jártam nála,kenetvizsgálatra küldött,az eredmény szerint 2.csoport vagyok (hüvelytisztaság),és azt mondták,hogy ez még oké,és nincs mit kikezelni.. De én rosszul érzem magam így. Mit tegyek lányok?

2017. jún. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt kell váltani.
2017. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ő az egyetlen orvos a városban.
2017. jún. 7. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi hogy megkérdezem de neked milyen szagú?

Nekem is hasonló bajom van , már annyi mindent használtam rá és semmit nem hatott, 2 fajta antibiotikumot, többféle kupot, Dalacin kenőcsöt.

2017. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megoldhato,akkor keress egy masik orvost valamelyik kozeli varosba.A huvelykrem hasznalata utan mennyivel csinaltak a kenetvizsgalatot?Lehet,hogy befolyasolta az eredmenyt.
2017. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmondani..én direkt büdösnek érzem,gyomorforgató..

Nem hiszem,hogy a krém befolyásolta volna,ugyanis hónapokkal később vettek kenetet tőlem.

2017. jún. 8. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!