Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyasa...

Fogamzásgátló abbahagyasa után menstruáltam most 2 hét után újra megjott, normális? Vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy késhet vagy kimaradhat de ilyenről még nem hallottam, pontosan az utolsó mensimtol 13 nap telt el , nem barnázok rendes menstruáció.

2017. jún. 8. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Udv a klubban! Nem akarlak elkeseriteni de nekem tobb mint egy ev utan se allt helyre a ciklusom. Kethetente megjott az elejen aztan 6 most meg 3 hetente. Orvos semmit se talalt,azt mondja hormonzavar.
2017. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összezavarodtak a hormonok, teljesen normális. A fogamzásgátló abbahagyásától fél év alatt kell rendbejönnie a ciklusnak. De ha a szedés előtt nem volt pontos, utána sem lesz az.
2017. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Vagy kimarad vagy össze-vissza jön meg, nagyon ritka akinek marad a 28nap (sokszor az előtt is ilyen volt) Ilyenkor a hormonoknak vissza kell állnia és kb újra kialakítani egy ciklust. Ha a tabi előtt se volt rendszeres akkor most sem lesz ismét az.
2017. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!