Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyógyultál ki a hüvelyg...

Hogyan gyógyultál ki a hüvelygombából? Valakinek van valami bevált tippje?

Figyelt kérdés

Tényleg csak olyan történetek, tanácsok érdekelnének, amik tudnak inspirálni. Visszatérő fertőzésben szenvedek, valószinűleg lelki okok miatt nem tudom teljesen elengedni ezt a dolgot. Fizikailag már rengeteg kúpot, kenőcsöt próbáltam, kevés sikerrel, de persze érdekel minden ilyen gyógymód is, ami nem canesten kombi és irrigálás.

Rengeteg infót olvasni olyan nőkről akik évek óta szenvednek ezzel, de olyat még egyet se olvastam, aki hosszú küzdelem után kigyógyult volna belőle. Pedig biztos ilyen is van, nem?



2017. jún. 8. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek a párodat kellene kivizsgálni (ha van).

Irrigálás hülyeség. Szerintem a legjobb a lactofeel gél. Minden este használok egyet, azóta semmi bajom. Nagyon fontos emellett a helyes étrend, a finomított szemeteket ajánlott teljesen kizárni.

2017. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!