Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett antibiot...

Fogamzásgátló mellett antibiotikumtól vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem be az aktuális levél fogamzásgátlóm 6. szemét, viszont hólyaghurut miatt cifran antibiotikumot is szedek tegnap óta. Másfél hónapja is ugyanezt az antibiotikumot kaptam, de semmi különös nem volt, ma viszont enyhe vérzést tapasztaltam. Szerintetek az antibiotikum miatt van? Ha igen akkor hogyhogy előzőleg nem volt? Befolyásolhatja esetleg az is hogy múltkor már a fogamzásgátló 2. hetében szedtem az antibiotikumot, most meg az első héten és így jobban hat rá az antibiotikum hogy még kevesebb szemet szedtem be?
2017. jún. 8. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a hüvelyedből jön a vér? Mármint alapból tapasztalsz, vagy csak ha megtörlöd a papírt mosdó után?

Amúgy elképzelhető, hogy okoz vérzést, mivel ugye akár teljesen csökkentheti a fogamzásgátló hatását (remélhetőleg ha élsz nemi életet, akkor alkalmaztok más védekezési módot is) és érzékelheti akár a szervezeted úgy, mintha nem szednéd, szünetet tartanál és lehet, hogy megvonásos vérzésed jelentkezett.

2017. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alapból is tapasztalom.

És köszi a választ :)

2017. jún. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!