Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felek foganzasgatlot szedni...

Felek foganzasgatlot szedni Amellett nem lehetek terhes? Es ha mondjuk gyereket akarok nem jon nehezebben ossze ha szedtem eveken at? Nagyon figyelni kell hogy kell szedni? Pl eloirasok milyenek vannak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis csak a nőgyógyász írhatja fel,majd ő megválaszolja a kérdéseidet.Egyébként a gyógyszer betegtájékoztatójában benne van,hogy hogy kell szedni,meg minden ehhez tartozó információ.
2017. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

1. nem lehetsz

2. elvileg nem (de sok nőt tönkretesz, mégiscsak hormon)

3. igen, rohadtul, minden nap ugyanabban az órában. Ha fosol, hánysz, egyéb gyógyszert szedsz, nem hat, kiegészítő védekezés kell (gumi), x gyógyteák is üthetik, pia szintúgy...


Én fél évig szedtem, tönkrebxta a hormonrendszeremet, ráadásul nekem macerás volt, és tekintve, hogy az exszel heti max. két szex volt, így anyagilag sem érte meg.


A jelenlegi párommal jobban megérné, mint a gumi, de nem kezdem el megint, így is van épp elég hormonális szarságom.

2017. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded, és használsz kiegészítő védekezést, amikor valami üti a hatását nem lehetsz terhes. Nem jön össze utána nehezebben a gyerek. Nem kell nagyon figyelni a szedésre, csak pont annyira, hogy jól szedd. Az enyémet 21 napig kell szedni naponta, majd 7 nap szünet. A telefonomon ébresztő van beállítva minden nap ugyanarra az időpontra, így nem felejtem el sose. Előírásokról olvashatsz a neten. Pl én Yadinet szedek két éve, online rákereshetsz a betegtájékoztatójára.

20N

2017. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!