Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok es...

9hetes terhes vagyok es laktoz erzekeny, vehetek be laktoz tablettat ha tejes dolgot akarok enni, ha lehet, akkor csak meghatarozott termeket vagy barmelyiket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kerdeseket jobb az orvosodtol kerdezni, de egyebkent a gyogyszereknek a betegrajekoztatoja fent van neten, olvasd el terhesen szedheto-e! Pl. rakeresel hogy Mill and joy es elolvasod.
2017. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mill and joynak a honlapjan fent van hogy lehet,illetve a korzeti orvos azt mondta h lehet laktoztablettat szedni csak ugye o nem nogyogyasz...
2017. máj. 24. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem gyógyszer, hanem egy olyan enzim, ami a nem laktózérzékenyeknél alapból megvan, valószínűleg lehet. De én is megkérdezném a dokimat a biztonság kedvéért.

De ha a betegtájékoztatóban nem tiltják, szerintem nem kell aggódnod.

2017. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász meg nem teratológus. ;-)
2017. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehetsz nyugodtan laktózos dolgokat, ha megkívánod, mindenképp vedd be előtte a laktáz tablettát.

Ez tényleg csak egy enzim, ami hiányzik a beleidből, nem okoz semmi féle betegséget a babánál.


Egy laktózérzékeny kismama

2017. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, itt nőgyógyászok válaszolnak?
2017. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nogyogyaszok valaszolnak,de ahogy a pelda is mutatja van olyan laktozerzekeny kismama aki tud tanacsot adni illetve erkeznek hasznos valaszok
2017. máj. 25. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!