Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti érzitek a betétet mikor...

Ti érzitek a betétet mikor bent van? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon érzem a betétet. Mindig arra figyelek. Főleg olyan mozdulatoknál. Ti is érzitek mindig??? Vagy nem figyeltek rá?? Nekem ez a 3. mensim. 12/L

2017. jún. 11. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát érezni igen, de majd idővel megszokod...sajnos nem a legkényelmesebb dolog, de hozzà lehet azért szokni. :)
2017. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyek a legkényelmesebb betétek neked?
2017. jún. 11. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig is éreztem és emiatt nagyon utáltam.

Én 14 éves koromban át is értem a tamponra. Abszolút nem használok betétet.

De azért azzal te még ráérsz.

2017. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a betétet, de a libresse nekem a legkényelmesebb a normál betétek közül.

Egy hasznos tanácsot tudok neked adni, ezeken a dolgokon nem éri meg spórolni amúgy, próbálj ki minél többet, olyanokat főleg amik ismert márkák. A műanyagos felszínű betétek nem jók, próbálj puhábbakat.

Tisztasági betétből a carefree az, amit kizárólag használok.

A tampontól sem kell félned, az o.b. mini és normál változatokat használhatják szűz lányok, a gyakori cserére kell figyelned, ami a tájékoztatóban le van írva. Mellé használhatsz tisztasági betétet, hogy ne legyenek pici maszatok a bugyidon.

2017. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éreztem, és idegesített is. Idővel mindenki megszokja. Nyáron megőrültem tőle, ezért váltottam tamponra.

20N

2017. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fú emlékszem ,mikor betétet használtam..éjszaka mindig nagyon durván átáztam

14 évesen át is tértem a tamponra.

Mindig kényelmtetlen volt.

2017. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért váltottam tamponra. Bár szerintem a betétnél irritálóbb az amikor érzed ahogy folyik ki a vér.
2017. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en libresse betetet hasznalok nekem ez nagyon bevalt.a normal meretut:)
2017. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!